NUH ÇİMENTO’DAN DEV DESTEK!

EĞİTİM KAMPÜSÜ YÜKSELİYOR!
17 Ocak 2017
BÜYÜK ÖDÜL NUH ÇİMENTO’NUN!
23 Mayıs 2017

Nuh Çimento Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin ve CEO Kamil Gökhan Bozkurt tarafından yapılan ortak açıklamaya göre sezonun son maçını yine Altay ile oynayacak olan Kocaelispor’a yeniden destek olacakları belirtildi. Nuh Çimento Grubu, sezon başında Kocaelispor’a forma sponsoru olmasının yanı sıra 6 Kasım’da yine Altay maçı öncesi çıkarılan 41 bin özel hatıra ve ahde vefa biletinin de sponsorluğunu üstlenmişti.

Sezon boyunca bu şehrin coşkusunu ve inancını boşa çıkarmayan kulübe Altay Maçı öncesi tam 100.000 tl ‘lik destek verecek olan Nuh Çimento, şampiyonluk maçı öncesi “daha büyük başarılara birlikte tam yol ileri” dedi!

 

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ise şu şekilde değerlendirme yaptı ; “Şehrimizin, kulübümüzün 51 yıllık markası, kulübümüzün her zaman destekçisi olan forma reklam sponsorumuz NUH ÇİMENTO, KOCAELİSPOR’A IŞIK OLMAYA DEVAM EDİYOR. Final maçımız öncesi yaşamış olduğumuz ekonomik sıkıntılarımıza duyarsız kalmayarak destek sağlayan NUH ÇİMENTO ’ya, Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin ve CEO Kamil Gökhan Bozkurt’a örnek davranışları nedeniyle teşekkür eder, saygılar sunarız” dedi.

Etiketler: Nuh Çimento, Kocaelispor, Tevfik Bilgin, Kamil Gökhan Bozkurt, Bahri Yavuz