Nuh Grubu Kıdem Teşvik Töreni Ve Yemeği Yapıldı

Nuh Çimento’dan İl Protokolüne İftar
28 Temmuz 2012
Atık Isı Tesisi Yatırımı Tamamlanmıştır
31 Aralık 2012

Nuh Grubu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Kıdemli İşçiliği Teşvik Töreni ve Yemeği” Nuh Çimento sosyal tesislerinde düzenlenen törenle kutlandı. Nuh Çimento, Nuh Beton, Nuh Yapı, Nuh Enerji ve Çimnak Taşımacılık şirketlerinde çalışan 127 personele kıdemleri nedeniyle plaket ve kol saati verildi.

Nuh Çimento sosyal tesislerinde düzenlenen törene, Nuh Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Atalay ŞAHİNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyelerinden Özer YURTBİLİR ve Mehmet ESKİYAPAN, Nuh Çimento Fabrika Direktörü Hayrettin ŞENER, Nuh Enerji Genel Müdürü Mehmet ÇETİNKAYA, Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan GÜLERYÜZ, Nuh Yapı Genel Müdürü Halim TEKKEŞİN, Geceye Ankara’dan katılan Türkiye Çimse-İş Sendikası Genel Sekreteri Kasım BELEK, Eğitim Sekreteri Erkan ATAR, Teşkilatlanma Sekreteri Cengiz GÖZÜKÜÇÜK, Hereke Şube Başkanı İlhami YILDIRIM ve grup şirketlerinde çalışan personel katıldı.
Ödül töreninde, Genel Sekreter Kasım BELEK, Şube Başkanı İlhami YILDIRIM, Yönetim Kurulu Üyesi Özer YURTBİLİR ve Yönetim Kurulu Başkanı Atalay ŞAHİNOĞLU gecenin anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptılar. Konuşmaların ardından Nuh Grubunda 40. yılını tamamlayan Hüsamettin DEMİRCİOĞLU, 35. Yılını tamamlayan Müfit ULUBAY ve 30. Yılını tamamlayan Selim YILDIRIM’a plaket ve hediyesini Nuh Grup Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi Özer YURTBİLİR verdi. Tören daha sonra Nuh Grup şirketlerinde çalışan 25, 20, 15, 10 ve 5 yılını tamamlayan personele plaket ve kol saati verilmesiyle devam etti.